Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, OBSLUHA V PRODEJNÍM STÁNKU, Lázně Libverda

25 000 – 30 000 Kč/měsíc

Firma: Turnovská pivnice s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Lázně Libverda 186, okres Liberec  Ukázat mapu
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (na dobu určitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (pokročilá)
Benefity: závodní stravování, vzdělávací kurzy, školení, ubytování/příspěvek na ubytování, občerstvení na pracovišti
Zařazení:

číšník/servírka, gastronomie a pohostinství

Co říká Turnovská pivnice s.r.o. o pozici

Turnovská pivnice s.r.o. hledá do svých SEZÓNNÍCH PROVOZOVEN pro nadcházející letní sezónu 2024 nové spolupracovníky na pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, OBSLUHA V PRODEJNÍM STÁNKU

Sezónní provozovny:

  • Rekreační areál Příhrazy (Český Ráj - Turnov)
  • Výletní restaurace Obří Sud Lázně Libverda (Lázně Libverda, Frýdlant)
  • Restaurace Nad Jezerem (Staré Splavy, Máchovo Jezero)

Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou od 01.04. do 31.10.2024, nebo brigádně se smlouvou DPP. Směny 12 hodinové a 8 hodinové.
Nabízíme zázemí fungující firmy, dobré finanční ohodnocení v rozmezí 25 až 30 tis, Kč za měsíc.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Objednávání a zanášení jídel a nápojů
  • Restaurační obsluha
  • Příprava a výdej teplých, studených pokrmů (minimum technologického vaření)
  • Prodej ze stánku
  • Pomocné práce v kuchyni a úklid

POŽADUJEME:

  • Loajalitu a spolehlivost
  • Příjemné vystupování
  • Vzdělání: není nutné vyučení v oboru, předchozí praxe v oboru min 2 roky (občasní brigádníci- lze bez praxe)
  • Jazyky: čeština (pokročilá), NJ - vítána

BENEFITY:

  • poskytnutí pracovního oděvu
  • závodní stravování zdarma
  • možnost ubytování za nízký poplatek

VÝHODOU JE:

  • Vyučení anebo praxe v oboru
  • Zkušenost s pokladnou
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, nebo DPP, na dobu určitou
  • Krátký/dlouhý týden, nebo dle jiného ujednání (možnost výměny provozovny)
  • Férové jednání, práce v mladém kolektivu, ve stabilní české společnosti

Nástup možný od 1.dubna 2024 anebo dle dohody.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.