Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

HEAD RUNNER- POMOCNÁ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK, 5 x týdně po 6 hod/denně (30 hod/týdně)

Turnovská pivnice s.r.o. přijme HEAD RUNNERA - hlavní pomocnou SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA na výpomoc do restaurace WALTROVKA, PRAHA 5 JINONICE (Walterovo nám. 329/2).

Turnovská pivnice s.r.o. je síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník v Jeřmanicích, Obří sud Libverda, v Příhrazích a ve Starých Splavech u Máchova jezera, které spojují řemeslná piva z Turnova. Turnovská pivnice se zaměřuje na českou kuchyni s moderními prvky. Více o nás se dozvíte na www.turnovskapivnice.cz.

Nabízíme práci v síti gastronomických provozů, zajišťujících mimo jiné výhradní distribuci piva z našeho pivovaru. Poskytujeme zajímavé finanční ohodnocení, s možností seberealizace a karierního růstů ve stabilní a expandující české společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Objednávání a zanášení jídel a nápojů včetně piv vyráběných v našem pivovaru
• Prostírání stolů, jejich debarasování

POŽADUJEME:
• Praxi na pozici (nutná podmínka)
• Loajalitu a spolehlivost
• Příjemné vystupování

NABÍZÍME:

• Skvělou pracovní dobu, zkrácený úvazek 5x týdně po 6 hodin denně
• Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě
• VÝBORNÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ, 24.000 Kč brutto/měs.
• OBĚD ZDARMA
• Férové jednání
• Práci v mladém kolektivu ve stabilní české společnosti

Nástup možný IHNED anebo dle dohody.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.
Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.