Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

KUCHAŘ/KA, Turnov

43 000 Kč/měsíc

Firma: Turnovská pivnice s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Na Lukách 669, Turnov, okres Semily Ukázat mapu
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (pokročilá)
Benefity: závodní stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby
Zařazení:

kuchař, šéfkuchař, gastronomie a pohostinství

Co říká Turnovská pivnice s.r.o. o pozici

Do areálu TURNOVSKÁ PIVNICE NA LUKÁCH, přijmeme do nové provozovny šikovného a pracovitého KUCHAŘE/KUCHAŘKU.

Turnovská pivnice s.r.o. je síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník v Jeřmanicích, Obří sud Libverda, v Příhrazích a ve Starých Splavech u Máchova jezera, které spojují řemeslná piva z Turnova. Turnovská pivnice se zaměřuje na českou kuchyni s moderními prvky. Více o nás se dozvíte na www.turnovskapivnice.cz.

Nabízíme práci s možností seberealizace a karierního růst, v síti gastronomických provozů, zajišťujících mimo jiné výhradní distribuci piva z našeho pivovaru, poskytující zajímavé finanční ohodnocení, vše v rámci smluvních vztahů, ve stabilní, expandující, české společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava pokrmů a jejich úpravu na talíři - denní menu, ale i stálá nabídka
  • Expedice pokrmů, skladování pokrmů
  • Dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy
  • Dodržování technologie přípravy, jednotného servisu pokrmů a zásad hospodárnosti na pracovišti

OČEKÁVÁME:

  • Vyučení v oboru
  • Znalost moderní gastronomie, trendů a nejnovější technologie
  • Znalost legislativy - HACCP, BOZP atd.
  • Profesionální přístup
  • Nadšení pro vaření
  • Odolnost vůči stresu
  • Výhodou je praxe na pozici

NABÍZÍME:

  • Výborné platové ohodnocení, mzda 43.000 Kč brutto
  • Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Placená dovolená (4 týdny)
  • Dotované stravování - OBĚDY ZDARMA
  • Multisport karta
  • Práci v mladém kolektivu, ve stabilní české společnosti
  • Velký prostor pro vlastní invenci a tvůrčí práci
  • Firemní benefity a slevy na firemní služby a ubytování v rámci společnosti

Nástup možný ihned anebo dle dohody.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.