Slavie

Hluboká 146 | 511 01 Turnov | +420 604 514 464 

Otevírací doba

DOČASNĚ UZAVŘENO

Akce a novinky

COVID Opatření

Dodržujme všichni bezbečnostní nařízení vlády, které slouží především k ochraně nás všech.…

Každý 10. oběd ZDARMA!

Nasbírej 9 razítek za 9 obědů z poledního menu a 10. oběd dle výběru z poledního menu máš…

8° Letní Turnovská JIŽ NA ČEPU

Léto je v plném proudu proto jsme si pro vás připravili NOVINKU. Už nyní můžete…
Více

O restauraci

Turnovská pivnice se nachází v samotném historickém centru Turnova, v bývalých prostorách restaurace a hotelu Slavie. Čepujeme pivo vyrobené v místním turnovském minipivovaru, který navazuje na historickou tradici vaření piva v Turnově. Vaříme tradiční česká jídla, pivní a jiné speciality. Máte rádi posezení v příjemném prostředí, dobré jídlo a pivo s nezaměnitelnou chutí místního pivovaru? A rádi sledujete sportovní utkání ve společnosti nad něčím dobrým?

Turnovská pivnice se nachází v samotném historickém centru Turnova, v bývalých prostorách restaurace a hotelu Slavie. Čepujeme pivo vyrobené v místním turnovském minipivovaru, který navazuje na historickou tradici vaření piva v Turnově. Vaříme tradiční česká jídla, pivní a jiné speciality. Máte rádi posezení v příjemném prostředí, dobré jídlo a pivo s nezaměnitelnou chutí místního pivovaru? A rádi sledujete sportovní utkání ve společnosti nad něčím dobrým?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login